Katalog

AKTUÁLNÍ KATALOG PARTYLITE si můžete stáhnout a prohlédnou v pohodlí domova. Nezapomeňte, že mě najdete v mé Facebook skupině nebo na Instagramu, kde rád poradím a pomohu.

Svíčky a dekorace Partylite

Soudky se třemi knoty PartyLite

Můj nejoblíbenější typ svíčky, soudky se třemi knoty. Vybírat můžete z mnoha vůní, které si zamilujete. Soudky navíc skvěle vypadají!

Skleněné soudky s třemi knoty mají designový potisk skleničky a dekorační víčko. Vydrží hořet a vonět 25-45 hodin, podle teploty v místnosti. Jsou určeny na kratší pálení, cca 1-2 hodiny. Knot by se měl před začátkem pálení zkrátit. Svíčka se nesmí zhášet přiklopením víčka, jelikož by se kouř dostal do vosku a svíčka by již tak krásně nevoněla.

Ostatní vonné produkty PartyLite

A co u PartyLite ještě najdete? Osobně jsem si zamiloval hlavně výše uvedené trojknotky, ale třeba zrovna vás osloví další produkty společnosti PartyLite. 🙂

  1. Čajové svíčky
  2. Votivní svíčky
  3. Vosky do aromalamp
  4. Jednoknoté soudečky
  5. GloLite svíčky – Jedinečné svíčky, které zakoupíte pouze u PartyLite. GloLite svíčky se rozzáří po celém povrchu ihned po zapálení svíčky. Každá svíčka vyzařuje intenzivní, ale příjemné světlo. Dostupné ve variantě maxi čajových svíček, válcových svíček a skleněných soudečků. Největší válcová svíčka hoří 80-100 hodin. 

Dekorace do bytu PartyLite

V katalogu najdete i mnoho dekorací pro konkrétní sezónu. Ať už jste o krásné aromalampy nebo stojánky na svíčky, popř. další produkty, určitě si vyberete. Dekorací v katalogu není mnoho, ale za to jsou opravdu povedené. Ostatně přesvědčit se můžete třeba v mé skupince na Facebooku.