Katalog

AKTUÁLNÍ KATALOG PARTYLITE si můžete stáhnout a prohlédnou v pohodlí domova. Nezapomeňte, že mě najdete na Facebooku nebo se přidejte na Telegramu, kde rád poradím a pomohu.

Svíčky a dekorace Partylite

Soudky se třemi knoty PartyLite

Můj nejoblíbenější typ svíčky, soudky se třemi knoty. Vybírat můžete z mnoha vůní, které si zamilujete. Soudky navíc skvěle vypadají!

Skleněné soudky s třemi knoty mají designový potisk skleničky a dekorační víčko. Vydrží hořet a vonět 25-45 hodin, podle teploty v místnosti. Jsou určeny na kratší pálení, cca 1-2 hodiny. Knot by se měl před začátkem pálení zkrátit. Svíčka se nesmí zhášet přiklopením víčka, jelikož by se kouř dostal do vosku a svíčka by již tak krásně nevoněla.

Ostatní vonné produkty PartyLite

A co u PartyLite ještě najdete? Osobně jsem si zamiloval hlavně výše uvedené trojknotky, ale třeba zrovna vás osloví další produkty společnosti PartyLite. 🙂

  1. Čajové svíčky
  2. Votivní svíčky
  3. Vosky do aromalamp
  4. Jednoknoté soudečky
  5. GloLite svíčky – Jedinečné svíčky, které zakoupíte pouze u PartyLite. GloLite svíčky se rozzáří po celém povrchu ihned po zapálení svíčky. Každá svíčka vyzařuje intenzivní, ale příjemné světlo. Dostupné ve variantě maxi čajových svíček, válcových svíček a skleněných soudečků. Největší válcová svíčka hoří 80-100 hodin. 

Dekorace do bytu PartyLite

V katalogu najdete i mnoho dekorací pro konkrétní sezónu. Ať už jste o krásné aromalampy nebo stojánky na svíčky, popř. další produkty, určitě si vyberete. Dekorací v katalogu není mnoho, ale za to jsou opravdu povedené.

Získejte slevu na tyto úžasně voňavé svíčky

Svíčky PartyLite se slevou získáte jednoduše. Stačí mně zavolat nebo napsat 734 466 924, využít můžete i telegram. Více o registraci PartyLite najdete na mé stránce.